Vaše nová jurta podpoří Mongolsko

Náš tým

Danka Dvořáková

Tisková mluvčí a dokumentarista

Je nejmladším členem výpravy - i když jen o fous! Dlouhodobě se věnuje kanoistice, cyklistice a trajdání po horách. A nejvíc ji baví práce, která je nějak šmrncnutá výtvarnem, estetikou, přírodou a hlínou. Studuje Rozvoj venkova a působí jako instruktor v Hnutí GO!, Instruktoři Brno a elév v PŠL.

Libor Macek

Finanční a materiální zajištění projektu

Rozhodl jsem se dělat práci, co mě baví - jsem trenérem/lektorem společnosti Imagelab a Project Outdoor. Jsem hodně zamilovanej a tím pádem k životu (krom jurty a parcely) moc nepotřebuju!

Dita Podhadská

Fotograf a zdravotník

Jsem od každého něco- trochu vodačka, horalka, cestovatelka, milovnice přírody a pohybu na čerstvém vzduchu, lektorka a ještě chvilku studentka. Když je čas, pozoruju svět skrz hledáček foťáku. Jako instruktorka v Hnutí GO! přináším nevšední zážitky jak do života účastníků kurzů, tak občas i do života blízkých...

 

Michal Kristýnek

PR a organizace projektu

Mým životem jsou příběhy. Lezou do mě, skz mě i ze mě. Před časem jsem si postavil hlavu a pak i maringotku do ticha Rychlebských hor, jenž jsou plné příběhů,a kde zapouštím kořeny a ruce do hlíny pod starou lípou. V práci osciluju mezi ekologickým zemědělstvím, tvorbou map krajiny, což je má profese a rozvíjením lidí tvorbou a zážitky na stromech i pod nimi, což mě baví - jsem instruktor PŠL, lektor a kouč.

Radim Hladký

Technik a odborný metodik projektu:

Dlouholetý lektor na poli zážitkové pedagogiky, nadšený vodák, speleolog, milovník hor. Instruktor PŠL a lektor v Hnutí GO! , kde vede metodické semináře pro instruktory a pegagogy, adaptační kurzy.

Motto: „ ... a jak řekli, tak udělali ...“ (známá česká

                                 pohádka).

Michal Petr

Bezpečnostní garant projektu:

Milovník zimy, hor, skal, nadšený skialpinista a dobrodruh, který působí jako lektor. Je člověkem s touhou přinášet nevšední zážitky do života ostatních. Nejvíce si cení přátel na které se může spolehnout ve vypjatých situacích, které dobrodružný život přináší.

                                 Motto: „Žít život.“